Podnośniki

Już teraz nowoczesna technologia sprawia, że opieka nad osobą chorą czy też starszą jest o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza. To wszystko między innymi dzięki coraz większej popularności konstrukcji, które pozwalają, bez użycia siły, przenosić taką osobę z miejsca na miejsce. Dlatego właśnie proponowane przez Lifts4U podnośniki dla niepełnosprawnych to sposób na profesjonalną opiekę oraz wygodę również dla osoby niepełnosprawnej.

Dlaczego warto?

Każdy nasz podnośnik sufitowy ma kilka zasadniczych zalet, do których zaliczyć trzeba przede wszystkim:

  • małą wagę urządzenia
  • łatwość w obsłudze i konserwacji
  • szybki montaż we wskazanym miejscu
  • duży udźwig
  • prosty, a jednocześnie nowoczesny design
  • płynną pracę
  • brak awaryjności

To właśnie dzięki temu urządzeniu można się opiekować zarówno osoba starszą, jak i dorosłymi czy dziećmi. Oferowane przez nas sprzęty dla niepełnosprawnych polepszają i usprawniają życie. Pozwalają zachować komfort oraz bezpieczeństwo podnoszenia i przemieszczania. Co więcej, pozostawiaj wolną przestrzeń, a jednocześnie zapewniają stały kontakt opiekuna z osobą korzystającą z podnośnika sufitowego. Dodatkową zaletą jest oszczędność czasu, gdyż znajduje się on w stałej gotowości do podnoszenia. Pozwala to na bardziej wydajne, jak również opłacalne sprawowanie opieki.
Nasze podnośniki dostępne są również w różnych wersjach pod względem udźwigu. Dlatego też każdy z naszych klientów szybko może dobrać wersje, która będzie najodpowiedniejsza dla danego chorego.

Gdzie można montować?

Warto zaznaczyć, że każdy proponowany przez naszą firmę podnośnik sufitowy to idealne rozwiązanie zarówno dla centrów opieki, jak i domów prywatnych. Urządzenia te dostępne są w wersjach stałych oraz przenośnych, dzięki czemu każdy z naszych klientów znajdzie sprzęt, który odpowie na jego potrzeby. Dodatkowo, dzięki montażowi na suficie, nie zajmują one niepotrzebnie miejsca, a jednocześnie zapewniają bezpieczeństwo i wygodę pacjentom.
Co więcej, proponujemy również urządzenie, które można montować również w innych miejscach. Znajdziecie u nas także urządzenia, które mogą być instalowane również w systemach bram wolnostojących.
Nasze podnośniki dla niepełnosprawnych z łatwością zmieszczą się nawet w stosunkowo małych pomieszczeniach. Są bardzo przyjazne dla opiekuna, a także w pełni bezpieczne dla chorego. Posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i są zgodne z obecnie obowiązującymi przepisami zarówno krajowymi, jak i unijnymi. Nasi konsultanci pomagają każdemu klientowi dobrać podnośnik sufitowy, który najlepiej spełni w danym miejscu swoją funkcję.

Szerszą ofertę znajdziesz na nowej stronie
www.podnosniksufitowy.pl
 

podnośniki dla niepełnosprawnych - podnośnik sufitowy