Po torze krzywoliniowym

Krzesła przyschodowe po torze krzywoliniowym

         Coraz ciężej poruszasz się po swoim domu, nie masz już sił, aby pokonać schody ze spocznikiem? Krzesło przyschodowe poruszające się po to torze krzywoliniowym Alfa lub HW10 czy Flow będzie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie w codziennym życiu.

Za pomocą krzesła bez problemu wjedziesz na górne kondygnacje swojego domu. Do wyboru masz producenta, kolorystykę toru jazdy oraz tapicerki.

Bez względu na to, czy mieszkasz w starszym czy nowszym budynku, znajdziemy optymalne rozwiązanie dla Ciebie.

Krzesła przyschodowe zasilane są za pomocą akumulatorów, dzięki czemu możliwa jest jazda nawet w przypadku awarii prądu w twoim domu. Wyjątkowa konstrukcja napędu pozwala na indywidualne ukształtowanie toru jazdy. Za pomocą krzesła po torze krzywoliniowym można pokonać nawet bardzo kręte i strome schody, aż do 75° nachylenia, a zatem jest to również najlepsze rozwiązanie dla schodów spiralnych.

Poniżej zdjęcia proponowanych przez nas krzeseł zwanych windami.

ALFA

H10

FLOW II

Jest pionierem jakości. Dzięki możliwości obrotu w stronę kierunku jazdy pozwala zminimalizować szerokość toru jazdy. Ale to nie jedyna jego zaleta. Dodatkowo ma regulowane siedzisko i szynę, która posiada duże możliwości nachylenia od -70 do 70 stopni. Idealnie wpasowuje się w otocznie mieszkania czy domu. Cena warta jakości.