loading

Czym kierujemy się przy zakupie windy lub platformy ?

platforma dla niepełnosprawnych

Czym kierujemy się przy zakupie windy dla niepełnosprawnych czy platformy ?

Każdy z nas duży czy mały, młody czy starszy pragnie swobodnie korzystać z uroków życia a zarazem czuć się bezpiecznie, wygodnie i komfortowo we własnym domu czy poza nim. Decydując się na wyposażenie naszego domu zwracamy uwagę na funkcjonalność, jakość bezpieczeństwo. To standardy jakimi sugerujemy się przy zakupie. Cena jest już drugorzędną cechą. Tak też powinno być w przypadku zakupu platformy, czy windy dla niepełnosprawnych, która pozwoli na swobodne przemieszczanie się przy jednoczesnym zachowaniu dobrego samopoczucia. Standardy te powinny być również uwzględniane przy zakupie urządzeń przez instytucie, urzędy.

Kto odpowiedzialny jest za dostosowanie miejsc użyteczności publicznej do potrzeb niepełnosprawnych ?

Zarządcy budynków, naczelnicy, dyrektorzy, itp. To właśnie oni odpowiedzialne są za dostosowywanie miejsc użyteczności publicznej osobom, które mają prawo do swobodnego korzystania z życia.

 

Każdego dnia kilka osób kontaktuje się z nami, gdyż pragną poznać rozwiązania pozwalające na swobodne i sprawne przemieszczanie się. Jeśli pragniesz uzyskać więcej podstawowych informacji na temat platform schodowych, wind, zapraszamy Cię do przeczytania odpowiedzi na najczęściej zadawane nam pytania na naszej stronie http://platformydlaciebie.pl/ w zakładce FAQ

Blog

Comments are disabled.

Facebook Messenger
Rozmiar liter