loading

Schodołazy kroczące

T10 Scalacombi Eco to praktyczny i bezpieczny schodołaz kroczący, przygotowany z myślą o osobach mających trudności w pokonywaniu stopni. Tak jak i inne schodołazy, model T10 okazuje się w pełni funkcjonalnym wsparciem dla wszystkich osób, które zmagają się z ograniczoną sprawnością ruchową – dotyczy to zarówno ograniczenia częściowego, jak i okresowego. Dzięki temu urządzeniu osoby te mogą w sposób całkowicie bezpieczny pokonywać stopnie oraz przemieszczać się między kondygnacjami budynku.

Zalety

Wszechstronny i uniwersalny – T10 to model, który doskonale sprawdza się przy bardzo wąskich schodach (do 550 mm), małych spocznikach (> 70 cm) i/lub schodach zabiegowych (kręconych); pokonuje stopnie o kącie nachylenia do 55°.
Tak jak i inne schodołazy, można go bez większych trudności zdemontować i rozłożyć na części, co przekłada się również na prosty transport urządzenia (po rozłożeniu zmieści się ono w bagażniku auta osobowego).
Niezawodny i solidny – urządzenie jest w pełni bezpieczne i niezawodne, a kierowanie nim nie wymaga wysiłku fizycznego ze strony osoby towarzyszącej; użytkownik pokonuje kolejne stopnie (zarówno w górę, jak i dół) przy poczuciu pełnego komfortu i bezpieczeństwa.

Schodołaz T10, który oferujemy, opatrzony zostały certyfikatem CE oraz instrukcją w języku polskim. Jest napędzany silnikiem elektrycznym, wygodny w składaniu, a co za tym idzie – także łatwy w transporcie oraz ewentualnym przenoszeniu. Sprawdzi się zarówno w mieszkaniach, jak i budynkach użyteczności publicznej.

Facebook Messenger
Rozmiar liter