loading

Krzesło Schodowe dla osób starszych i nie tylko


Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 695 030 624 lub napisz do nas biuro@lifts4U.pl Krzesło schodowe

Jeśli masz problemy z pokonywaniem schodów lub bliska Ci osoba, skorzystaj z naszego doświadczenia. Zaproponujemy Ci rozwiązanie najbardziej odpowiednie dla Ciebie.
Krzesło Schodowe -ALFA to znakomite rozwiązanie nie tylko dla osób niepełnosprawnych, ale również dla osób starszych, które mają problemy z wchodzeniem po schodach. Jest  ono wygodne i bezpieczne. Jego montaż nie jest bardzo skomplikowany. Nie wymaga on zbędnych prac budowlanych, a co za tym idzie nie uszkadza on konstrukcji schodów.

Urządzenie to nie zajmuje wiele miejsca, dzięki składanemu siedzisku i podnóżkowi. Podczas jazdy są one na stałe zablokowane, tak aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Dodatkowo osoba korzystająca z krzesła jest zapięta pasem bezpieczeństwa.

 

W ofercie naszej znajdziesz również krzesło schodowe – winda schodowa Flow II. Jest ono prekursorem jakości jeśli chodzi o wykonanie. Jako jedyne posiada możliwość obrotu podczas jazdy, dzięki czemu bez problemu można montować je na bardzo wąskich schodach. Zaprojektowane jest tak, że jego kąt nachylenia może mieścić się w widełkach od -70 do 70 stopni. Jego elegancki design pozwala na wkomponowanie się w wystrój naszego domu. Dostępny jest w szerokiej gamie kolorów do wyboru z możliwością dopasowania odpowiednich podłokietników. Dodatkową zaletą jest regulowane siedzisko w różnych poziomach co zapewni wysoki komfort użytkowania.

Te wyżej proponowane rozwiązania przeznaczone są na schody kręte lub ze spocznikiem.

Winda schodowa na jeden ciąg schodów

W ofercie naszej znajdują się również windy schodowe – krzesła, przeznaczone do montażu na jednym ciągu schodów. Są to krzesła charakteryzujące się najwyższą jakością wykonania w bardzo atrakcyjnej cenie.  Zakup tego rodzaju krzesła możliwy jest w ciągu kilku dni od złożenia zamówienia. Ich zakup również realizowany jest z dofinansowaniem środków z PCPR-ów czy MOPS-ów, czyli środków przyznawanych przez PFRON-y. Szczegółowe informacje o niej samej znajdziesz na stronie Winda schodowa.pl  Znajdziesz tam zalety, zdjęcia,  parametry techniczne.

Winda schodowa – HomeGlide.

Jest coraz częściej stosowanym rozwiązaniem w przypadku problemów z poruszaniem jakie towarzyszą seniorom. To dzięki jej funkcjonalności, bezpieczeństwu schody nie będą już barierą dla osób starszych. Jej intuicyjne i nie skomplikowane uruchamianie nie stanowi również problemu. Odbywa się ono za pomocą joystick – a  – przycisku, który zamontowany jest na jednym z podłokietników.  Dodatkowe wyposażenie sterujące to dwa niezależne piloty, które są montowanie na ścianie na górnym i dolnym przystanku, co pozwala na korzystanie z urządzenia kilku osobom.

Windy te montowane mogą być zarówno po lewej jak i prawej stronie schodów, co nie ogranicza możliwości wyboru i pozwala zamontować urządzenie nie burząc dotychczasowej harmonii otoczenia i nie ingerując w nie. Nie przysparza to również konieczności wydania dodatkowych pieniędzy na jakikolwiek remont. Sam montaż krzesła nie jest skomplikowany, dlatego jego czas to zaledwie kilka godzin, razem ze szkoleniem i jazdami próbnymi.

 

Zapraszamy skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 695 030 624 lub napisz do nas biuro@lifts4U.pl

Blog

Comments are disabled.

Facebook Messenger
Rozmiar liter