loading

Od potrzeby do zakupu – Windy dla Ciebie


 

Dziś chcemy przybliżyć Wam po krótce kolejne etapy zakupu windy, platformy schodowej czy krzesła przyschodowego. Ogólnie mówiąc urządzenia, dzięki któremu będziemy mogli swobodnie korzystać z życia. Schody nie będą już dla nas barierą.

Na początek rodzi się u nas potrzeba, która w konsekwencji zmusza nas do podjęcia działania i poszukiwania firmy, która mogłaby ją zaspokoić.Poszukiwanie to odbywa się zazwyczaj poprzez internet, choć bywa i tak, że sięgamy rady specjalistów np osób, które pracują w MOP-sach lub PCPR-ach.

Wtedy kontaktujemy się z nią telefonicznie w celem otrzymania oferty cenowej. Zanim jednak ją uzyskamy ważne jest abyśmy wspólnie z dostawcą ustalili jakie rozwiązanie jest dla nas najbardziej korzystne. Wszystko to jest uzależnione od naszej potrzeby, ale również od warunków technicznych, czyli tz miejsca jakim dysponujemy.

Po wyborze urządzenia, które będzie najbardziej odpowiednim dla nas przychodzi czas na podjęcie decyzji o zakupie, a co się z tym wiąże również zabezpieczeniu środków na jej zakup. Tu musimy wiedzieć również, ze urządzenia te mogą być dofinansowywane ze środków PFRON.

Kolejnym etapem jest podpisanie umowy, wykonanie pomiarów, czas oczekiwania na urządzenie, dostawa i montaż a także odbiory techniczne.

Na sam koniec przychodzi najlepsze czyli możliwość swobodnego korzystania z urządzenia.

Droga ta nie jest krótka lecz warta pokonania. Każdy z nas zasługuje na to, aby móc w pełni korzystać z otaczającego nas życia.

 

Blog

Comments are disabled.

Facebook Messenger
Rozmiar liter