loading

Platformy dla niepełnosprawnych Zawiercie

platfroma dla starszych

Platformy dla niepełnosprawnych w Zawierciu

Po raz kolejny realizujemy montaż platform schodowych dla DL Invest Group. Tym razem  zamontowaliśmy cztery platformy dla niepełnosprawnych w Zawierciu w województwie śląskim w nowo powstającej  Galerii Handlowej. Będą znajdować się tutaj sklepy oraz lokale biurowe. Nie zabraknie również miejsca na jakże trendy w dzisiejszych czasach rekreację. Planowane jej otwarcie już w marcu 2018r. Osoby niepełnosprawne chcące zrobić zakupy będą mogły skorzystać z platform schodowych.

Otwierana galeria  charakteryzuje się tym samym designem co poprzednie. Dominuje tu wrzos, choć w tej realizacji zastosowano czarny kolor platform.

Platformy dla niepełnosprawnych cena

Oglądając zdjęcia z tej realizacji napewno przychodzi Ci do głowy myśl, że ze względu na niestandardowy kolor cena tych platform jest wyższa ? Owszem niestandardowy kolor z palety RAL jest droższy, ale za to efekty możesz sam ocenić.

Poniżej można zobaczyć zdjęcia z naszej realizacji.

platfrorma dla niepełnosprawnychplatforma dla inwalidówplatforma dla niepełnosprawnegoplatforma dla niepełnosprawnychplatforma_dla_niepelnosprawnegoplatfroma dla osoby niepełnosprawnejplatforma schodowa 2platforma schodowaplatforma dla niepełnosprawnychplatfroma przyschodowaplatformy dla niepełnosprawnych

Blogrealizacje

Comments are disabled.

Facebook Messenger
Rozmiar liter