loading

Podnośnik sufitowy

Już teraz nowoczesna technologia sprawia, że opieka nad osobą chorą czy też starszą jest o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza. To wszystko między innymi dzięki coraz większej popularności konstrukcji, które pozwalają, bez użycia siły, przenosić taką osobę z miejsca na miejsce. Dlatego właśnie proponowane przez Lifts4U podnośniki dla niepełnosprawnych to sposób na profesjonalną opiekę oraz wygodę również dla osoby niepełnosprawnej.

Dlaczego warto?

Każdy nasz podnośnik sufitowy ma kilka zasadniczych zalet, do których zaliczyć trzeba przede wszystkim:

  • mała waga urządzenia
  • łatwość w obsłudze i konserwacji
  • szybki montaż we wskazanym miejscu
  • duży udźwig
  • prosty, a jednocześnie nowoczesny design
  • płynna praca
  • brak awaryjności

To właśnie dzięki temu urządzeniu można się opiekować zarówno osoba starszą, jak i dorosłymi czy dziećmi. Oferowane przez nas sprzęty dla niepełnosprawnych polepszają i usprawniają życie. Pozwalają zachować komfort oraz bezpieczeństwo podnoszenia i przemieszczania. Co więcej, pozostawiaj wolną przestrzeń, a jednocześnie zapewniają stały kontakt opiekuna z osobą korzystającą z podnośnika sufitowego. Dodatkową zaletą jest oszczędność czasu, gdyż znajduje się on w stałej gotowości do podnoszenia. Pozwala to na bardziej wydajne, jak również opłacalne sprawowanie opieki.
Nasze podnośniki dostępne są również w różnych wersjach pod względem udźwigu. Dlatego też każdy z naszych klientów szybko może dobrać wersje, która będzie najodpowiedniejsza dla danego chorego.

Gdzie można montować?

Warto zaznaczyć, że każdy proponowany przez naszą firmę podnośnik sufitowy to idealne rozwiązanie zarówno dla centrów opieki, jak i domów prywatnych. Urządzenia te dostępne są w wersjach stałych oraz przenośnych, dzięki czemu każdy z naszych klientów znajdzie sprzęt, który odpowie na jego potrzeby. Dodatkowo, dzięki montażowi na suficie, nie zajmują one niepotrzebnie miejsca, a jednocześnie zapewniają bezpieczeństwo i wygodę pacjentom.
Co więcej, proponujemy również urządzenie, które można montować również w innych miejscach. Znajdziecie u nas także urządzenia, które mogą być instalowane również w systemach bram wolnostojących.


Nasze podnośniki dla niepełnosprawnych z łatwością zmieszczą się nawet w stosunkowo małych pomieszczeniach. Są bardzo przyjazne dla opiekuna, a także w pełni bezpieczne dla chorego. Posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i są zgodne z obecnie obowiązującymi przepisami zarówno krajowymi, jak i unijnymi. Nasi konsultanci pomagają każdemu klientowi dobrać podnośnik sufitowy, który najlepiej spełni w danym miejscu swoją funkcję.

Podnośniki i ich rodzaje:

Podnośni sufitowy Roomer

Pozwala na transfer osoby w kilku miejscach bez konieczności zdejmowania go i zawieszania ponownie oraz bez likwidacji nadproży. Dzięki niemu opieka nad osobą niepełnosprawną jest prostsza. Opiekun będzie w stanie za pomocą tego podnośnika przesadzić osobę niepełnosprawną z łóżka na wózek lub fotel, a także swobodnie będzie mógł pomóc osobie niepełnosprawnej w codziennej toalecie czy kąpieli. Jest to tzw transfer z pokoju do pokoju.

Podnośnik sufitowy Altair

Pełni podobną funkcję – pozwala na transport osoby niepełnosprawnej i ułatwia opiekę nad nią, ale różni się od Roomera tym, że w przypadku chęci skorzystania z jego pomocy w pokoju jak również w łazience wymaga konieczności jego zdjęcia, przeniesienia i przepięcia.

Podnośnik sufitowy HeliQ

Dzięki niemu opieka nad osobą niepełnosprawną może odbywać się tylko w jednym pomieszczeniu: pokoju lub łazience.

Podnośnik ścienny Q140

Podnośnik LeviCare Q140 jest doskonałym rozwiązaniem stosowanym w opiece nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi. Ułatwia i umożliwia wiele czynności np. kąpiel w wannie lub przesadzanie z łóżka na wózek.

Facebook Messenger
Rozmiar liter