loading

Rok 2017 – Podsumowanie

platforma_schodowa

Rok 2017 – Podsumowanie

Za kilka chwil będziemy witać Nowy Rok, a na finiszu starego chcemy podzielić się z Wami naszymi dotychczasowymi realizacjami i planami na ten nadchodzący.

Ten rok był rokiem wytężonej pracy. Udało się nam zamontować wiele urządzeń, i tym samym zrealizować marzenia wielu osób na samodzielność. Były to inwestycje u osób prywatnych, które zazwyczaj przynoszą nam wile satysfakcji i poczucie, że nasza działalność jest doceniana, ale urządzenia nasze montowaliśmy również w jednostkach publicznych takich jak szkoły, przedszkola, domy opieki, muzea, Archiwa Państwowe, banki,  perony, dworce kolejowe i wiele wiele innych, Były też inwestycje realizowane wspólnie z innymi firmami budowlanymi oraz firmami zaprzyjaźnionymi . Wszystkie te realizacje zostały wykonane terminowo i bez problemu. Nasi klienci – inwestorzy, użytkownicy obdarowywali nas dobrym słowem i zadowoleniem, z czego jesteśmy niezmiernie zadowoleni, bo przecież to dla nich i dla ich dobra działamy. To właśnie  ich radość jest naszą radością i motorem do dalszej pracy nad sobą i naszymi produktami.

Zobaczcie nasze niektóre realizacje.

Ciągle poszerzamy naszą ofertę o kolejne urządzenia uczestnicząc w targach branżowych, szkoleniach. Tak było i w tym roku. Uczestniczyliśmy w targach  Rehacare, które miały miejsce  w październik 2017r. W roku 2017 targi te odwiedziło 39 000 osób, które uzyskały wiedzę na temat specjalistycznych urządzeń pomagających w życiu codziennym samym niepełnosprawnym jak również ich opiekunom. Nie mogło nas na nich zabraknąć,. To tam możemy zetknąć się z nowościami, które w szybki sposób staramy się Wam przekazać.

Również w tym roku nie mogło nas zabraknąć na targach Interlift w Augsburgu. Tu również frekwencja odwiedzających była duża, bo aż 21 260 osób. Interlift jest miejscem gdzie spotykają się wiodący przedstawiciele rynku wind, podnośników czy platform dla osób  niepełnosprawnych. Spotkania z naszymi dostawcami uważamy za owocne. Przyniosły nam wiele nowych pomysłów i nowego spojrzenia na przyszłe realizacje. Dziękujemy za zaproszenie i obiecujemy, że w roku 2019 znów się zobaczymy.

W przyszłym roku planujemy zwiększenie kadry. Jeśli chciałbyś coś zmienić w swoim życiu, a cechuje Cię empatia i chęć niesienia pomocy innym to zapraszamy. Tu znajdziesz pracę w zgranym, młodym zespole, który potrafi czerpać zadowolenie i satysfakcję z wykonyanej pracy.

Dziękujemy

Za obecną pracę dziękujemy, bo to dzięki Wam chłopaki : Robert, Łukasz, Paweł, Radek, Krzysiek zrealizowaliśmy wiele inwestycji. Był to rok, w którym wspólnie wykonaliśmy kawał dobrej roboty.

 

 

Blogrealizacje

Comments are disabled.

Facebook Messenger
Rozmiar liter