Winda pionowa S11

Platforma pionowa S 11 – winda dla niepełnosprawnych, przeznaczona dla starszych czy też mających chwilowy problem z poruszaniem się lub też dla matek z dziećmi w wózkach. Obsługuje różne wysokości podnoszenia do 299cm. Montowana jest w miejscach użyteczności publicznej tj. banki, sklepy, restauracje, urzędy a także u osób prywatnych do balkonu czy tarasu jak i wszędzie tam gdzie zachodzi konieczność likwidowania barier architektonicznych. Urządzenie z napędem śrubowym

 

Dzięki łatwemu montażowi a zarazem bezpiecznemu użytkowaniu staje się ona idealnym rozwiązaniem ułatwiającym osobom niepełnosprawnym w sposób samodzielny korzystać z wind wszędzie tam gdzie są one montowane. Dzięki nim możliwa jest likwidacja bariery architektonicznej jaką są schody.

 

Winda ta jest bardzo funkcjonalna gdyż w łatwy i bezpieczny sposób wpasowuje się w istniejące już czy nowo powstające budynki. Dodatkową jej zaletą jest to, iż wymaga minimalnego podszybia. Jej kasety sterujące znajdujące się na platformie i przystankach są wyposażone w kluczyk i łatwe w użytkowaniu.

 

W standardzie wyposażona jest w stalowe ściany na platformie, bramki wraz ze słupkami w kolorze RAL 7040 – zaś ściana na platformie naprzeciw wieży z napędem wypełniona szarym poliwęglanem.

 

Winda – platforma działa w trybie stałego przycisku – nacisku na platformie lub przystankach. Wyposażona jest w przycisk STOP, który znajduje się na platformie na kasecie sterującej. Otwierana ręcznie bramka – drzwi wypełniona szarym poliwęglanem. Układ sterowania oparty na zasilaniu bezpiecznym napięciem 24VDC. Wyposażona w dodatkowe zabezpieczenia takie jak: antyzgnieceniowe listwy bezpieczeństwa, możliwość otwierania drzwi z zewnątrz kluczykiem awaryjnym, czujniki bezpieczeństwa znajdujące się pod platformą czy fotokomórki znajdujące się od strony przystanku górnego.

 

Platforma ta jest zgodne z Dyrektywą Maszynową 2006/42/WE, posiada certyfikat

 

W opcji dodatkowej może być wykończona ze stali nierdzewnej AISI 316, posiadać automatyczne otwieranie bramki na przystanku, sterowanie radiowe, słupki na kasety przywoławcze na przystankach, wjazd kątowy pod kątem 90 stopni, dodatkowy pilot radiowy czy zestaw fotokomórek.

Facebook Messenger
Rozmiar liter