loading
Schodolaz-LG-2004-d
Gąsienicowe
scala-combi-T10-01-600x532
Kroczące

Schodołazy

Zastanawiasz się, jak rozwiązać problem przeszkód architektonicznych dla osób niepełnosprawnych? Nieczęsto w domach, budynkach firmowych czy miejscach użyteczności publicznej montuje się windy. Dlatego świetną alternatywą dla różnorodnych wind oraz platform są nowoczesne i praktyczne w zastosowaniu schodołazy. Inwestują w nie osoby, które chcą pokonywać bariery architektoniczne i prowadzić komfortowe życie.

 

Wybór tego profesjonalnego transportera schodowego uzależniony jest od rodzaju schodów po jakich będzie się on poruszał. Dla modeli prostych ze spocznikiem najlepszym rozwiązaniem będzie urządzenie gąsienicowe, natomiast dla stopni zabiegowych (np. jak w wieży)  – dobrym rozwiązaniem będzie typ kroczący urządzenia.

 

Niezależnie jednak od tego, na jakie urządzenie ostatecznie się Państwo zdecydujecie, wszystkie, które aktualnie jesteśmy w stanie dostarczyć, charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, łatwością obsługi oraz solidnością. Schodołazy te są znaczącym ułatwieniem zarówno dla osób niepełnosprawnych, jak i ich opiekunów.

 

Zachęcamy do bliższego przyjrzenia się ofercie oraz wybrania urządzenia na miarę swoich potrzeb i oczekiwań. Nasi specjaliści doradzają wybór najlepszego rozwiązania – zarówno pod względem funkcjonalności, jak i ceny. Kontakt z firmą Lifts4U to gwarancja współpracy na najwyższym poziomie.

Facebook Messenger
Rozmiar liter