loading

Krzesła – Tor prosty wewnątrz standard

Krzesło schodowe na tor prosty jest dostępne u nas praktycznie „od ręki”. Dzięki tym krzesełkom schodowym osoby niepełnosprawne, starsze, czy też czasowo mające problemy z poruszaniem się mogą w bezpieczny sposób przemieszczać się. Urządzenia te są jednym z najtańszych rozwiązań likwidujących bariery architektoniczne. Tak jak i pozostałe krzesła schodowe charakteryzują się wysokim wskaźnikiem bezpieczeństwa, między innymi dzięki pasom bezpieczeństwa oraz czujnikom, które napotykając na swej drodze przeszkodę zatrzymają urządzenie.

 

HomGlide- winda schodowa o torze prostym została stworzona w oparciu o szereg norm bezpieczeństwa, a w szczególności o europejskie normy EN 81- 40, a także została poddana wielu testom, które pozwoliły jej stać się bestselerem w swojej klasie i uchonorować ją wieloma nagrodami. W zależności od potrzeby można montować je po prawej lub lewej stronie schodów.

 

Krzesło to zasilane jest poprzez baterie, ładowane automatycznie na górnym lub dolnym przystanku. W przypadku zaniku prądu krzesło to wykorzystuje zmagazynowaną energię i bez problemu będzie można z niego skorzystać.

W przypadku niewystarczającej ilości miejsca przed schodami lub ewentualności powstania kolizji z drzwiami istnieje możliwość zastosowania składanej szyny.

Krzesło schodowe z łamaną szyną

Facebook Messenger
Rozmiar liter