loading

Platforma pionowa – winda dla niepełnosprawnych duża E10


Interesuje Cię winda dla niepełnosprawnych duża E10?

Winda dla niepełnosprawnych duża E10 to urządzenie, które spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa, a co za tym idzie również jakości wykonania. Winda duża E10 posiada szereg zalet, między innymi jest cicha, energooszczędna, nie wymaga montowania przeciwwagi ani maszynowni. Posiada automatyczny zjazd na korbkę w przypadku braku prądu lub przerwie w jego dostawie. Zaopatrzona jest również w kurtyny świetlne.

Dzięki prostej i komfortowej technologi wykonania korzystanie z tego urządzenia dla niepełnosprawnych jest bezpieczne i przyjemne. Czyni życie osób niepełnosprawnych oraz ich opiekunów łatwiejszym i bezpieczniejszym. Windy te są również dofinansowane z PFRON. Więcej informacji jak je uzyskać znajdziesz tu Lifts4U

Budowa windy dla niepełnosprawnych E10

Winda ta posiada możliwość pokonywania od 2 aż do 5-ciu kondygnacji, a wysokość jej podnoszenia  to nawet 15 metrów.
Platforma windy E10 porusza się w szybie. Istnieją dwa rozwiązania: szyb murowany lub samonośny – jest to konstrukcja stalowa z różnym wypełnieniem przestrzeni w zależności od potrzeb i oczekiwań np ze szkła bezpiecznego.
Komfortowe użytkowanie zapewniają pasy transmisyjne. Są one bardzo wytrzymałe i wzbogacone dodatkowo o zbrojenia. Silnik umieszczony jest w szybie, dzięki czemu nie wymagane jest dodatkowe miejsce na maszynownię. Innowacyjność tego urządzenia polega na zminimalizowaniu hałasu i zużyciu energii. Jest to urządzenie ekologiczne. Nie wymaga użycia oleju hydraulicznego. Istnieje możliwość spersonalizowania urządzenia specjalnie pod Twoje potrzeby, począwszy od wyboru ścian kabiny dostępnych w szerokiej gamie kolorów i wykończeń poprzez wykonanie podestu platformy z materiałów o najwyższej jakości i różnych kolorach. Dodatkowo producent pomyślał i zaproponował różnego rodzaju drzwi kondygnacyjne: uchylne i teleskopowe, które montowane są w zależności od potrzeb i miejsca przeznaczenia. Zapewniają one bezpieczeństwo dzięki dodatkowym zamkom, które sprawiają, że drzwi otwierają się w momencie gdy platforma parkuje na piętrze.
Można by wiele pisać na temat windy EcoVimec.

Jeśli interesują Cię szczegóły wykonania zwróć się do nas  bezpośrednio lub telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu z nami. Posiadamy duże doświadczenie w montażu tego typu wind i bezpłatnie, niezobowiązująco udzielimy Ci informacji odnośnie tego i innych oferowanych przez nas urządzeń.

Poniżej kilka zdjęć z montażu windy dużej E10

Blogrealizacje

Comments are disabled.

Facebook Messenger
Rozmiar liter