loading

windy schodowe

krzesełko schodowe

Czy może krzesło schodowe ?

Czy będąc młodym zastanawiałeś się co będzie Ci potrzebne, gdy już będziesz seniorem ?

Nie, nikt młody na etapie planowania swojej przyszłości i rozglądania się za własnym m czy to je budując, czy remontując, nie zastanawia się co przyniesie przyszłość. Jednak ten czas mija niestety nieubłaganie szybko.

Ty sam będąc w kwiecie wieku nie wiedziałeś, że z czasem Twoja sprawność ruchowa zmniejszy się i nawet schody we własnym domu, będą górą nie do pokonania.

Ale nie musisz się tym martwić, jeśli nawet nie przewidziałeś wcześniej miejsca na montaż windy, lub nie możesz jej dobudować na zewnątrz z różnych względów np:. z braku miejsca, my mamy  dla Ciebie,  jeszcze inne rozwiązanie, mianowicie winda schodowa.

Rozwiązanie to jest w porównaniu z windą pionowa lub skośną stosunkowo tańszą alternatywą, a i samym wyglądem potrafi wpasować się ono w otoczenie Twojego domu. Sami zobaczcie jak wygląda to teraz u naszego użytkownika i oceńcie. W/g niego samego teraz schody nabrały innego wyglądu.

Wąskie schody?  Czy to problem ?

Nie martw się jeśli Twoje schody są wąskie i na to mamy rozwiązanie. Oferowane przez nas krzesło dzięki opatentowanemu unikalnemu systemowi zaawansowanego obrotu krzesła wraz z podnóżkiem pozwoli na montaż krzesła na bardzo wąskich schodach zachowując przy tym komfort i wygodę użytkowania. Zobacz jak to działa

Blogrealizacje

Comments are disabled.

Facebook Messenger
Rozmiar liter