Winda schodowa używana

Winda schodowa w bardzo dobrej cenie dla seniora czy też niepełnosprawnego.

Jeśli chodzi o windy schodowe dla osób starszych i niepełnosprawnych mamy do zaoferowania Państwu bardzo dobrej jakości sprzęt komisowy w bardzo atrakcyjnej cenie, mianowicie około 6000zł brutto z dostawą i montażem u Państwa !

Istnieje również możliwość dofinansowana krzesła schodowego przez PFRON. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz tutaj http://podnosniksufitowy.pl/dofinansowanie-na-podnosnik-sufitowy/

Jest ono alternatywą dla platformy schodowej, ale może z łatwością zastąpić również schodołaz.

Warunkiem koniecznym jest tylko zdolność przesiadania się użytkownika z wózka na krzesło.

  • Krzesło porusza się po torze prostym
  • Odnowione*
  • Szyna montowana jest do schodów
  • Nie wymaga ingerencji w strukturę budynku
  • Dostępne również przy wąskich schodach
  • Niezawodne i tanie w eksploatacji
  • Świetny stosunek jakość/cena
  • 127 kg udźwigu
  • 6 miesięcy gwarancji

* Oznacza to, że urządzenie zostało poddane gruntownej odnowie. Siedzisko zostało wymienione na nowe, wszystkie części mechaniczne ponownie sprawdzone. Urządzenie nie odbiega stanem technicznym od nowych urządzeń. Jest to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ponieważ jest to sprzęt równie sprawny i wartościowy jak nowy towar.

Dodatkowo trzeba zaznaczyć, że przeszło ono niedawno dodatkowy lifting, co sprawiło, że stało się ono bardziej komfortowe i przyjazne w użytkowaniu. Zobaczcie sami.

Dzięki temu liftingowi oferowana przez nas winda schodowa dla niepełnosprawnych i osób starszych charakteryzuje się wyższym komfortem jazdy i spełnia najwyższe standardy użytkowania.

Zalety:

Siedzisko
Wygoda i bezpieczeństwo przede wszystkim.

Krzesło schodowe wyposażone jest w miękkie siedzisko i oparcie. Wypełnione od wewnątrz miękką watą. Od zewnątrz krzesło jest obite materiałem nie do zdarcia, mającym zapewnić wieloletnie użytkowanie.


W górę. W dół.
Intuicyjne sterowanie.

Przemieszczanie urządzenia to „bułka z masłem”. Acorn posiada duży przełącznik sterujący nim w górę oraz w dół. Znajduje się on zaraz przy podłokietniku, aby nie męczyć ręki użytkownika w trakcie jazdy.


Bezpieczeństwo
Pasy, które wytrzymają więcej niż muszą.

Są rzeczy na których się nie oszczędza. Jedną z nich jest bezpieczeństwo. Wszystkie krzesła schodowe Acorn są wyposażone w pasy bezpieczeństwa, dzięki którym transport bliskich stanie się jeszcze bardziej pewny.


Duże w biegu, małe w spoczynku.
Cenimy przestrzeń zarówno na dole jak i na górze.

Krzesła Acorn cechuje świetny system składania. W momencie kiedy są rozłożone zamieniają się w wygodny fotel, w którym można by pokonać nie kilkanaście metrów, a kilkaset kilometrów. Natomiast kiedy krzesło nie jest potrzebne zajmuje ono na tyle mało miejsca, że staje się praktycznie niezauważalne.


Ergonomia przede wszystkim
Urządzenie ma służyć człowiekowi, nie odwrotnie.

Dokładnie wiemy z jakimi problemami borykają się osoby niepełnosprawne ruchowo. Zależy nam na tym, aby sprawić by ich życie oraz ich opiekunów stało się łatwiejsze, dlatego projektując urządzenia Acorn zawsze stawiamy człowieka na pierwszym miejscu. Krzesło zostało wyposażone między innymi w specjalne podpórki ułatwiające wstawanie z niego w bezpieczny, kontrolowany od początku do końca sposób.


Standardy
Najwyższe.

Życie należy ułatwiać i wykorzystywać to co mamy pod ręką. Z tego samego założenia wyszliśmy przy projektowaniu wtyczki do zasilania. Wykorzystaliśmy w tym celu najbardziej popularną, występującą w każdym domy standardową jednofazową wtyczkę. Dzięki temu nie trzeba przerabiać instalacji elektrycznej w domu by móc korzystać z krzesła Acorn.


Kluczyk i stacyjka
Czyli sezamie otwórz się.

Winda schodowa może zostać zabezpieczona przy pomocy kluczyka.


5 x STOP
Czujniki parkowania w nieco innym wydaniu.

Aby uniknąć przykrych sytuacji na parkingu firmy produkujące samochody montują w zderzakach czujniki parkowania. My w naszych krzesłach zamontowaliśmy te same czujniki, dbające o to aby w sytuacji, gdy jakaś przeszkoda pojawi się na torze jazdy krzesło w momencie się zatrzymało. Dla pewności zamontowaliśmy ich aż pięć. Bezpieczeństwo przede wszystkim.


Pilot
Przywołaj windę jednym palcem.

W zestawie z windą schodową dostaniesz dwa bezprzewodowe piloty, dzięki którym będziesz mógł przywołać windę na dół lub wjechać nią do góry.

 

Montujemy w całej Polsce od Gdańska aż po Zakopane ( Częstochowa, Kraków, Katowice, Bielsko-Biała, Wrocław, Łódź, Warszawa i wiele innych miast dużych miast, ale również docieramy do małych miejscowości)

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z nami.