Windy dla osób niepełnosprawnych

Windy dla osób niepełnosprawnych  znajdujące się w naszej ofercie charakteryzuje wydajność oraz wytrzymałość nawet podczas długotrwałej eksploatacji. Szczegółowe informacje znajdziesz w menu po prawej stronie.

Windy dla osób niepełnosprawnych jako wygodne rozwiązanie na problem znacznej różnicy poziomów

Windy pionowe są doskonałym rozwiązaniem, gdy w grę wchodzi potrzeba pokonania znacznej różnicy poziomów oraz występują ograniczenia związane z budżetem i warunkami budowlanymi. Stosuje się je przede wszystkim w budynkach podlegających modernizacji w celu spełnienia wymogów standardów dostosowania do użyteczności dla osób niepełnosprawnych oraz nowo powstałych. Są one również doskonałą alternatywą dla platform osobowych wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba zapewnienia nieskrępowanej komunikacji pionowej osobom starszym oraz mającym problemy z poruszaniem się po schodach. Często nazywane są też platformami pionowymi.

Windy dla niepełnosprawnych praktycznie nie wymagają podszybia ani dodatkowego pomieszczenia na maszynownię. Obsługa tych urządzeń jest bezpieczna, prosta, niewymagająca specjalnych szkoleń. To funkcjonalne, odporne na uszkodzenia i obciążenia platformy, świetnie spełniające swoją funkcję jako windy. Są zgodne z wymogami oraz posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty.

Oferujemy różne rodzaje wind

W ofercie naszej znajdziesz szereg rozwiązań jeśli chodzi o windy: elektryczne, hydrauliczne, śrubowe, towarowe, gastronomiczne, małe montowane do balkonu czy tarasu czy też duże. Realizujemy inwestycje montując windy w szybach samonośnych lub murowanych wewnątrz i na zewnątrz budynków. Wszystko uzależnione jest od zapotrzebowania oraz indywidualnych cech danego budynku. Nasi doradcy techniczni posiadają duże doświadczenie i odpowiednią wiedzę, do tego, aby doradzić Państwu przy wyborze najodpowiedniejszego urządzenia z naszej oferty. To oni przyjadą i niezobowiązująco bez dodatkowych kosztów dokonają wyceny i przedstawią ofertę.

Nasze windy montujemy w całej Polsce we wszystkich województwach: małopolskim, śląskim, wielkopolskim, mazowieckim, zachodniopomorskim i innych.

Cena oferowanych wind, uzależniona jest od wysokości podnoszenia, ilości przystanków, miejsca przeznaczenia i innych parametrów.

Możliwość dofinansowania na zakup i montaż windy dla osób niepełnosprawnych

Z pośród różnorodności modeli jakie posiadamy w swojej ofercie na pewno znajdzie się odpowiednia dla Ciebie. Realizujemy zakup i montaż tych urządzeń z dofinansowań jakie udziela Państwowy Fundusz Osób Niepełnosprawnym PFRON swoim petentom. W tym roku jego wysokość to nawet 95%. Dodatkowe finansowanie na nasze windy dla niepełnosprawnych możesz uzyskać z Leasingu lub PFRON, który realizuje w tym roku dofinansowanie do projektu zwanego wyrównywaniem szans między regionami.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą do bezpośredniego kontaktu ze specjalistami Lifts4U – wyjaśnimy szczegółowe warunki współpracy.