Platforma schodowa STRATOS - Tor krzywoliniowy

Najnowszym produktem z serii platform jest platforma schodowa STRATOS. Powstała ona na bazie dotychczasowych platform OMEGI i DELTY. Platformę tą charakteryzuje estetyczny i przyjazny wygląd, który pasuje do każdego otoczenia, nie tylko w domu, ale również przestrzeni publicznej : szkoły, urzędy, biura, teatry, kina itp.
Tak samo jak w przypadku Delty czy Omegi montowana może być ona bezpośrednio do ściany, lub na słupkach samonośnych. Stratos wyposażony jest w dwa piloty oraz wyświetlacz LCD, na którym widoczny jest aktualny stan platformy.
Różni się ona od platformy schodowej Omega tym, że nie posiada dużego silnika (napędu), który w niektórych przypadkach (brak miejsca) był problemem.

Cechy i zalety:

Bezpieczeństwo

Platforma schodowa Stratos wyposażona jest w szereg zabezpieczeń takich jak: zamykane ramiona, czujnik bezpieczeństwa, przycisk stop, chwytacz czy czujnik przeciążeniowy.

Przeznaczenie

Montowana może być zarówno na schodach prostych jak i krętych, wewnątrz i na zewnątrz budynku.

Wygląd

Szyna wykonana z rury stalowej w standardzie malowana na RAL7035 lub wykonana ze stali nierdzewnej. Możliwość pomalowania w dowolnym kolorze za niewielką dopłatą. W opcji możliwość zamontowania siedziska lub wypełnień: z siatki, szkła, prętów, itp.

Obsługa

Intuicyjna. Dodatkową zaletą jest sterowanie bateryjne dzięki czemu platforma ładowana może być na każdym przystanku.