Winda domowa – Home Lift

Winda

 Winda domowa Home Lift została stworzona w celu zwiększenia komfortu mieszkania i podniesienia jego wartości, jak również na potrzeby osób, które budują lub remontują swoje domy i uświadamiają sobie, że czas mija nie ubłagalnie i każdy z nas z biegiem czasu staje się mniej sprawny.

Wind ta – bogata w różne kombinacje wyposażenia pozwala dostosować ją do Twojego/ Waszego wnętrza.

Dzięki niej będziesz osobą niezależną bardzo długo

Te windy przeznaczone do domów i mieszkań, w tym willi, domów szeregowych, domów dwurodzinnych i dwupoziomowych, mają szczególne cechy, które nie mają sobie równych na rynku.

Technologia, komfort i elegancki wygląd w każdym calu.

Winda domowa – Home Lift to kolejny klejnot w ofercie firmy Lifts4U.  Jest to winda  elektryczna, wykorzystuje technologię, która nie ma sobie równych na rynku. Jest przyjazny dla środowiska.  Nie wymaga użycia płynu hydraulicznego. Charakteryzuje się niskim zużyciem energii. Można bez problemu zainstalować ją w każdym domu.

Winda domowa – Home Lift nadaje się również do każdego rodzaju remontowanego domu jak również przy przeprojektowywaniu przestrzeni mieszkalnych, ponieważ nie wymaga specjalnego miejsca na maszynownię.
Oprócz tego zastosowane rozwiązania techniczne takie jak  brak konieczności stosowania przeciwwagi zwalnia miejsce, zwiększona pojemność dzięki solidności produktu oraz niskie zużycie energii, co pozwala zaoszczędzić na rachunkach są nowe i niespotykane.

Rozwiązania
Winda domowa jest produkowana zawsze pod konkretne- dostępne wymiary.  Można ją dostosować do indywidualnych potrzeb i zapewnia bezpieczeństwo całej rodzinie, zarówno osobom szukającym większego komfortu, jak i osobom o szczególnych potrzebach, takich jak osoby starsze i niepełnosprawne.  Wszystkio produkowane jest z największą niezawodnością, wygodą i elegancją. Rozwiązania te harmonijnie komponują się z kolorystyką i wykończeniem domu.

 

Jest ona w pełni zgodna z Dyrektywą Maszynową 42/2006, która określa zasady dotyczące systemów „ podnośników ”.

 

Cechy te sprawiają, że produkty Vimec są idealnym środkiem do usuwania barier architektonicznych, takich jak schody , stopnie i podniesione podłogi, i mogą być używane z pełnym bezpieczeństwem przez każdego , w tym osoby z trudnościami w chodzeniu, osoby na wózkach inwalidzkich lub matki z wózkami dziecięcymi.

HOMELIFT ułatwia wykonywanie codziennych czynności, takich jak przenoszenie ciężkich przedmiotów lub noszenie artykułów spożywczych.

Inwestycje w technologię sprawiły, że winda domowa-home lift z oferty Lifts4U jest to system, który można odnawiać i ulepszać w miarę upływu czasu zgodnie z indywidualnymi potrzebami i szybko, w pełni zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami tych, którzy chcą, aby ich dom był funkcjonalny i wygodny w użyciu przez cały czas.

Producent windy zwraca uwagę na potrzeby środowiskowe i zrównoważony rozwój: 95% użytych materiałów nadaje się do recyklingu.

 
 
 
 

Dodatkowe akcesoria

 

Cechy i zalety:

 • Winda domowa – Home Lift ma udźwig do 400 kg , a także jest wyjątkowo mocna i wytrzymała
 • Posiada łagodny start / stop
 • Ta winda domowa jest bardzo cicha (<60 db)
 • Dzięki materiałom z których wykonana jest kabina oraz oświetleniu kabiny użytkownik posiada poczucie spokoju i komfortu
 • Moze być wyposażona w drzwi uchylne lub drzwi teleskopowe, które nie zajmują miejsca na podłogach startowych i końcowych
 • Belki świetlne rozciągają się na całej wysokości wejścia
 • Dzięki telefonowi  lub centralce GSM zapewniona jest komunikacja z zewnątrz
 • wyposażona w duży uchwyt (z satynowanego aluminium)
 • Wszystkie przyciski są zgodne z normami UE (EN81-41)
 • Akumulatory bezpieczeństwa zapewniają działanie systemu nawet w przypadku przerwy w dostawie prądu
 • Szeroka gama niestandardowych funkcji i wykończenia są dostępne
 • wyświetlacze są świetliste i zawsze wyraźnie widoczne
 • klamki drzwi i  przyciskowe panele są wykonane ze stali nierdzewnej ale istnieje możliwość wykonania go ze szkła w nowoczesnym designu.
 • Dostęp do kabiny windy za pomocą elektronicznego klucza
 • Instalacja elektryczna nie wymaga miejsca w pomieszczeniu gospodarczym (zmniejszone gabaryty)
 • Ekologiczna – wykonana z ekologicznych materiałów
 • Najnowocześniejsza technologia nieporównywalna z żadnym innym na rynku ( brak przeciwwag, silnik elektryczny na dole, który rozprasza hałas i wibracje do podłoża )
 • Łatwość obsługi nawet ze smartfonami

Technologia, komfort i elegancki wygląd w każdym calu.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.