Windy dla niepełnosprawnych osób jako wygodne rozwiązanie na problem znacznej różnicy poziomów

 Windy dla osób niepełnosprawnych znajdujące się w naszej ofercie charakteryzuje wydajność oraz wytrzymałość nawet podczas długotrwałej eksploatacji.

Windy pionowe są doskonałym rozwiązaniem, gdy w grę wchodzi potrzeba pokonania znacznej różnicy poziomów oraz występują ograniczenia związane z budżetem i warunkami budowlanymi. Stosuje się je przede wszystkim w budynkach podlegających modernizacji w celu spełnienia wymogów standardów dostosowania do użyteczności dla osób niepełnosprawnych oraz nowo powstałych. Są one również doskonałą alternatywą dla platform osobowych wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba zapewnienia nieskrępowanej komunikacji pionowej osobom starszym oraz mającym problemy z poruszaniem się po schodach. Często nazywane są też platformami pionowymi.

Windy dla niepełnosprawnych praktycznie nie wymagają podszybia ani dodatkowego pomieszczenia na maszynownię. Obsługa tych urządzeń jest bezpieczna, prosta, niewymagająca specjalnych szkoleń. To funkcjonalne, odporne na uszkodzenia i obciążenia platformy, świetnie spełniające swoją funkcję jako windy. Są zgodne z wymogami oraz posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty.

Możliwość dofinansowania na zakup
i montaż windy dla osób niepełnosprawnych

Z pośród różnorodności modeli jakie posiadamy w swojej ofercie na pewno znajdzie się odpowiednia dla Ciebie. Realizujemy zakup i montaż tych urządzeń z dofinansowań jakie udziela Państwowy Fundusz Osób Niepełnosprawnym PFRON swoim petentom. W tym roku jego wysokość to nawet 95%.
Dodatkowe finansowanie na nze windy dla niepełnosprawnych możesz uzyskać z Leasingu lub PFRON, który realizuje w tym roku dofinansowanie do projektu zwanego wyrównywaniem szans między regionami.

Oferujemy różne rodzaje wind

W ofercie naszej znajdziesz szereg rozwiązań jeśli chodzi o windy: elektryczne, hydrauliczne, śrubowe, towarowe, gastronomiczne, małe montowane do balkonu czy tarasu czy też duże. Realizujemy inwestycje montując windy w szybach samonośnych lub murowanych wewnątrz i na zewnątrz budynków. Wszystko uzależnione jest od zapotrzebowania oraz indywidualnych cech danego budynku. Nasi doradcy techniczni posiadają duże doświadczenie i odpowiednią wiedzę, do tego, aby doradzić Państwu przy wyborze najodpowiedniejszego urządzenia z naszej oferty. To oni przyjadą i niezobowiązująco bez dodatkowych kosztów dokonają wyceny i przedstawią ofertę.

Nasze windy montujemy w całej Polsce we wszystkich województwach: małopolskim, śląskim, wielkopolskim, mazowieckim, zachodniopomorskim i innych.

Cena oferowanych wind, uzależniona jest od wysokości podnoszenia, ilości przystanków, miejsca przeznaczenia i innych parametrów.

 
 
 
Winda domowa dla niepełnosprawnych

Winda dla niepełnosprawnych

Platforma winda

S11

Winda dla niepełnosprawnych

Windy Aritko

Winda wewnętrzna

A5000

Mała winda dla niepełnosprawnych i nasze jej propozycje

1. Winda dla niepełnosprawnych

Jest to szwedzka winda mała przeznaczona dla osób niepełnosprawnych. Montowana z dużym zadowoleniem użytkowników w przestrzeni publicznej jak również wsród osób prywatnych. Może być montowana wewnątrz budynków jak i na zewnątrz.

2. Mała winda dla niepełnosprawnych HERCULES

3. Mała winda dla niepełnosprawnych B900

4. Mała winda dla niepełnosprawnych MPR

Winda dla niepełnosprawnych do balkonu

Jedną z najcześciej montowanych przez nas wind jest winda dla niepełnosprawnych do balkonu. Jest to winda bez szybu samonośnego maksymalnie do 3 metrów podnoszenia. Wysokość ta jest uwarunkowana przepisami prawa.

Niewątpliwą zaletą jest to, że nie wymaga ona dużego podszybia. Wystarczające jest 5 cm, a w przypadku braku stosujemy rampy najazdowe.

Winda ta jest dostępna w dowolnej kolorystyce z palety RAL.

Winda dla niepełnosprawnych do balkonu może być montowana zarówno jako:

  • Winda dla niepełnosprawnych w domu jednorodzinnym
  • Winda dla niepełnosprawnych w bloku

Więcej na jaj temat znajdziesz tutaj 

Winda dla niepełnosprawnych cena.

Cena windy dla niepełnosprawnych uzależniona jest od wysokości podnoszenia. Do wyceny potrzebujemy kilku informacji, mianowicie: miejsca montażu, wysokości podnoszenia oraz informacji odnośnie usytuowania wejść. Dlatego najlepszym i najskuteczniejszym sposobem uzyskania informacji odnośnie ceny jest wysłanie do nas zapytania lub kontakt telefoniczny.