Windy schodowe – Lifts4U.

Windy schodowe

Dlaczego warto pomyśleć o zamontowaniu we własnym domu windy schodowej?

Dlatego, że człowiek nie powinien czuć się ograniczony w swoim własnym domu, nie powinien „walczyć’ ze swoimi schodami, powinien czuć się wolny, a tę wolność może zagwarantować mu winda schodowa.

Nasza oferta zawiera najwyższej klasy krzesła przyschodowe, które specjalnie dobieramy do Twoich potrzeb. Każde z proponowanych urządzeń zostało należycie przetestowane i jest zgodne z europejskimi standardami bezpieczeństwa.

Windy schodowe są łatwe w obsłudze, a przede wszystkim funkcjonalne i bezpieczne.

Jakie są sposoby, aby zakup krzesła przyschodowego nie był tak kosztowny ?

Jak wszyscy wiemy, że windy schodowe są bardzo kosztownym rozwiązaniem. Istnieje  jednak kilka rozwiązań, mianowicie:

Jednym z nich jest skorzystanie z dofinansowania. Jeśli interesuje Cię ta forma finansowania zapraszamy do przeczytania artykułu na naszym blogu http://podnosniksufitowy.pl/dofinansowanie-na-podnosnik-sufitowy/  W artykule przedstawiliśmy finansowanie podnośnika sufitowego, jednak droga postępowania jest taka sama rownież w przypadku skorzystania z dofinansowania na krzesło przyschodowe.

Kolejnym jest możliwość zakupu krzesła z rynku wtórnego. Jego cena jest znacznie niższa waha się ona razem z montażem w granicach dla osoby prywatnej 6000,00zł brutto, a dla podmiotów gospodarczych 7000,00 zł brutto Sami zobaczcie na załączonych zdjęciach czy jego jakość odbiega od nowego?

Siedzisko zawsze jest nowe!

Czy montaż takiego urządzenia – windy schodowe będzie wymagał dodatkowych prac budowlanych?

Windy schodowe są zaprojektowane w taki sposób aby ich montaż w jak najmniejszym stopniu wymagał dodatkowych prac budowlanych. Sam proces montażu niej jest również czasochłonny, trwa około 4h. Nasza wykwalifikowana kadra montująca posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w montowaniu urządzeń dźwigowych. Po każdym montażu pozostawia miejsce montażu w należytym porządku.

Czy krzesła przyschodowe są głośne i wymagające w użyciu?

Wcale nie! Kiedy nasze windy schodowe będą w „pracy”, będziesz pod wrażeniem, że pracują one  bez zakłóceń, w cichym energooszczędnym trybie. Są przyjazne w swojej prostocie.

Jeśli już skorzystasz z naszej oferty i będziesz mógł cieszyć się windą schodową we własnym domu, będziesz zastanawiać się dlaczego nie skorzystałeś z tego rozwiązania wcześniej?

Krzesło przyschodowe
Krzesło schodowe Lifts4U
Krzesło schodowe
Krzesło przyschodowe Lifts4U
Winda schodowa
Windy schodowe Lifts4u