Platforma pionowa dla niepełnosprawnych

Platformy dla niepełnosprawnych w Przejściu podziemnym w Sosnowcu

Dzięki programom takim jak Dostępność plus wiele ludzi z niepełnosprawnością ruchową może skorzystać z dostępnych środków i sfinansować zakup urządzeń pozwalającym pokonać otaczające ich bariery architektoniczne.  W obecnym czasie dużo pisze się i mówi o dostępności w miastach. Wiele jednostek samorządowych pozyskuje na ten cel środki i zaczyna dostrzega potrzeby ludzi z dysfunkcjami ruchowymi. Mieliśmy możliwość współpracować w ostatnim czasie z Miastem Sosnowiec, które zadbało o osoby niepełnosprawne i zmodernizowało swoje przejścia podziemne wyposażając je w platforma schodowa dla niepełnosprawnych.  Cieszymy się, ze nasze urządzenia montowane są nie tylko  w budynkach, ale i w miejscach użyteczności publicznej takich jak przejścia podziemne, dworce itp. W załączonym linku również nasze platformy w innym przejściu podziemnym.

https://dziennikzachodni.pl/sosnowiec-dwa-przejscia-podziemne-sa-jak-nowe-przeszly-gruntowny-remont-jest-kolorowo-i-bezpiecznie/ar/c3-15471732 

Platforma przyschodowa cena

Delta Ziębice

Platformy schodowe dla niepełnosprawnych oferowane przez nas charakteryzują się trwałością wykonania i niezawodnością użytkowania. Montowane przez nas od ponad 10 lat nie sprawiają problemów. Wszyscy jej użytkownicy są zadowoleni i szczęśliwi z posiadania urządzenia, które pozwala na swobodne korzystanie z życia.

Windy dla niepełnosprawnych cena

Platforma dla niepełnosprawnych delta-Lifts4u

Platforma schodowa i jej obsługa

Obsługa platformy przyschodowej nie jest skomplikowana. Z poziomu platformy obsługa odbywa się za pomocą przycisków, pilota na kablu spiralnych lub joysticka a z zewnątrz za pomocą kaset przywoławczych. Samo składanie może być automatyczne lub manualne w zależności od potrzeb i dysponowanych środków finansowych. Zasilana ona jest za pomocą akumulatorów, które ładowane mogą być na górnym lub dolnym przystanku.

platforma na schody dla niepełnosprawnych

Platforma na schody dla niepełnosprawnych w Dukli

Dobór odpowiedniego urządzenia platformy dla niepełnosprawnych podyktowany jest specyfiką miejsca oraz potrzebami nabywcy.  Zawsze chętnie doradzamy naszym klientom wybór najkorzystniejszego rozwiązania. Nie zawsze cena platformy schodowej jest najważniejsza. Wiadomo w dzisiejszych czasach odgrywa ona bardzo istotną rolę, ale najważniejsza jest tu funkcjonalność. 

 

 

winda platformowa

Platforma pionowa do balkonu Wrocław

 Windy dla osób niepełnosprawnych znajdujące się w naszej ofercie charakteryzuje wydajność oraz wytrzymałość nawet podczas długotrwałej eksploatacji.

Windy pionowe są doskonałym rozwiązaniem, gdy w grę wchodzi potrzeba pokonania znacznej różnicy poziomów oraz występują ograniczenia związane z budżetem i warunkami budowlanymi. Stosuje się je przede wszystkim w budynkach podlegających modernizacji w celu spełnienia wymogów standardów dostosowania do użyteczności dla osób niepełnosprawnych oraz nowo powstałych. Są one również doskonałą alternatywą dla platform osobowych wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba zapewnienia nieskrępowanej komunikacji pionowej osobom starszym oraz mającym problemy z poruszaniem się po schodach. Często nazywane są też platformami pionowymi.

Winda dla niepełnosprawnych cena

Winda dla niepełnosprawnych do domu

Windy dla niepełnosprawnych duże E10 i E07 odznaczają się nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi i są zgodne z najwyższymi standardami w zakresie parametrów funkcjonowania i wymogów bezpieczeństwa.

 

Są to ekologiczne dźwigi, zgodne z Dyrektywą Maszynową 42/2006. Posiadają automatyczny zjazd na kondygnację w przypadku przerwy w dostawie prądu. Bez przeciwwagi, niewymagające maszynowni.

Winda dla niepełnosprawnych cena

Winda dla niepełnosprawnych wymagania

Jedną z najczęściej montowanych przez nas wind jest winda dla niepełnosprawnych do balkonu. Jest to winda bez szybu samonośnego maksymalnie do 3 metrów podnoszenia. Wysokość ta jest uwarunkowana przepisami prawa.

Niewątpliwą zaletą jest to, że nie wymaga ona dużego podszybia. Wystarczające jest 5 cm, a w przypadku braku stosujemy rampy najazdowe.

Winda ta jest dostępna w dowolnej kolorystyce z palety RAL.

Winda dla niepełnosprawnych do balkonu może być montowana zarówno jako:

  • Winda dla niepełnosprawnych w domu jednorodzinnym

  • Winda dla niepełnosprawnych w bloku

Więcej na jaj temat znajdziesz tutaj 

winda dla niepełnosprawnych w bloku

Windy dla niepełnosprawnych do balkonu

W ofercie naszej znajdziesz szereg rozwiązań jeśli chodzi o windy: elektryczne, hydrauliczne, śrubowe, towarowe, gastronomiczne, małe montowane do balkonu czy tarasu, czy też duże. Realizujemy inwestycje montując windy w szybach samonośnych lub murowanych wewnątrz i na zewnątrz budynków. Wszystko uzależnione jest od zapotrzebowania oraz indywidualnych cech danego budynku. Nasi doradcy techniczni posiadają duże doświadczenie i odpowiednią wiedzę, do tego, aby doradzić Państwu przy wyborze najodpowiedniejszego urządzenia z naszej oferty. To oni przyjadą i niezobowiązująco bez dodatkowych kosztów dokonają wyceny i przedstawią ofertę.

mała widna dla niepełnosprawnych

Winda dla niepełnosprawnych do balkonu

Spośród różnorodności modeli, jakie posiadamy w swojej ofercie, na pewno znajdzie się odpowiednia dla Ciebie. Realizujemy zakup i montaż tych urządzeń z dofinansowań, jakie udziela Państwowy Fundusz Osób Niepełnosprawnym PFRON swoim petentom. W tym roku jego wysokość to nawet 95%.
Dodatkowe finansowanie na nze windy dla niepełnosprawnych możesz uzyskać z Leasingu lub PFRON, który realizuje w tym roku dofinansowanie projektu zwanego wyrównywaniem szans między regionami.

Winda dla niepełnosprawnych cena

Mała winda dla niepełnosprawnych

Winda ta to urządzenie z napędem śrubowym umieszczonym w jego części bocznej. Obudowę maszynowni stanowią panele blaszane z wypełnieniem wygłuszającym pracę napędu. Podest jezdny z barierkami oraz drzwiczkami o wysokości 1100 mm, które są wypełnione poliwęglanem komorowym w ramach aluminiowych. Ta winda dla niepełnosprawnych może być montowana wewnątrz jak i na zewnątrz budynku na powierzchni ok. 2,2m. Nie wymaga podszybia. Wymiary podestu to 1400 × 900 mm natomiast w wersji kątowej 1100 × 1400 mm. Max udźwig to 385kg, a prędkość podnoszenia 0,06m/s.