Platforma pionowa dla niepełnosprawnych

Platformy dla niepełnosprawnych w Przejściu podziemnym w Sosnowcu

Dzięki programom takim jak Dostępność plus wiele ludzi z niepełnosprawnością ruchową może skorzystać z dostępnych środków i sfinansować zakup urządzeń pozwalającym pokonać otaczające ich bariery architektoniczne.  W obecnym czasie dużo pisze się i mówi o dostępności w miastach. Wiele jednostek samorządowych pozyskuje na ten cel środki i zaczyna dostrzegać potrzeby ludzi z dysfunkcjami ruchowymi. Mieliśmy możliwość współpracować w ostatnim czasie z Miastem Sosnowiec, które zadbało o osoby niepełnosprawne i zmodernizowało swoje przejścia podziemne wyposażając je w platforma schodowa dla niepełnosprawnych.  Cieszymy się, ze nasze urządzenia montowane są nie tylko  w budynkach, ale i w miejscach użyteczności publicznej takich jak przejścia podziemne, dworce itp. W załączonym linku również nasze platformy w innym przejściu podziemnym.

https://dziennikzachodni.pl/sosnowiec-dwa-przejscia-podziemne-sa-jak-nowe-przeszly-gruntowny-remont-jest-kolorowo-i-bezpiecznie/ar/c3-15471732 

winda domowa

Walka z niepełnosprawnością i przeszkodami które się z nią wiążą za pomocą wind schodowych

Nasza winda schodowa to nowoczesne rozwiązanie umożliwiające osobom z niepełnosprawnościami bezpieczne i wygodne przemieszczanie się po schodach. Dzięki zaawansowanym systemom bezpieczeństwa, cichej pracy i intuicyjnej obsłudze, nasze windy schodowe eliminują bariery architektoniczne i poprawiają jakość życia użytkowników. Idealne do montażu na prostych i krętych schodach, zapewniają trwałość i niezawodność na wiele lat

Winda pionowa do 3 metrów - innowacyjne rozwiązanie dla każdego domu.

Ergonomiczne rozwiązanie dla osób z ograniczoną mobilnością – winda pionowa.

Nasza winda pionowa do 3 metrów to nowoczesne rozwiązanie, które zapewnia bezpieczny i wygodny dostęp dla osób z ograniczoną mobilnością. Zintegrowana z najnowszymi technologiami, zapewnia płynną i cichą jazdę, co sprawia, że jest idealnym wyborem nie tylko do prywatnych domów, ale także do małych biur czy innych obiektów komercyjnych i publicznych.

Podnoszenie standardów dostępności

Winda do Mieszkania dla Niepełnosprawnych – Nowoczesne Rozwiązania dla Komfortu i Niezależności

W dzisiejszych czasach technologia odgrywa kluczową rolę w poprawie jakości życia osób z niepełnosprawnościami. Winda do mieszkania dla niepełnosprawnych to innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia bezpieczny i wygodny dostęp do różnych poziomów w domu, zapewniając osobom o ograniczonej mobilności większą niezależność i komfort na co dzień. Nasze windy są zaprojektowane z myślą o najwyższych standardach bezpieczeństwa i ergonomii, aby sprostać wszelkim potrzebom użytkowników.

platforma schodowa

Platforma dla wózków, która pozwoli pokonać schody wewnątrz budynku Urzędu Stanu Cywilnego w Częstochowie

Dostępna Przestrzeń Publiczna

Cieszymy się, że niebawem bo już 15 lipca rusza Program realizowany przez Państwowy Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych “Dostępna Przestrzeń Publiczna”

link do programu: https://www.gov.pl/web/uw-warminsko-mazurski/ruszyl-nabor-do-programu-dostepna-przestrzen-publiczna-dla-osob-z-niepelnosprawnosciami

Pytania w sprawie programu można kierować na adres: dpp@pfron.org.pl lub infolinię pod numerem 22 581 84 10 wew. 4.

Natomiast wnioski można składać wyłącznie w formie elektronicznej przez Generator wniosków dostępny pod adresem dpp.pfron.org.pl.

Platforma schodowa cena

Knurów platforma Delta i Stratos

Najnowszym produktem z serii platform jest platforma schodowa STRATOS. Powstała ona na bazie dotychczasowych platform OMEGI i DELTY. Platformę tą charakteryzuje estetyczny i przyjazny wygląd, który pasuje do każdego otoczenia, nie tylko w domu, ale również przestrzeni publicznej: szkoły, urzędy, biura, teatry, kina itp.
Tak samo jak w przypadku Delty czy Omegi montowana może być ona bezpośrednio do ściany, lub na słupkach samonośnych. Stratos wyposażony jest w dwa piloty oraz wyświetlacz LCD, na którym widoczny jest aktualny stan platformy.
Różni się ona od platformy schodowej Omega tym, że nie posiada dużego silnika (napędu), który w niektórych przypadkach (brak miejsca) był problemem.

Platforma dla niepełnosprawnych cena

Platforma dla niepełnosprawnych Delta w Lublinie

Platformy schodowe można montować w różny sposób. Uzależnione to jest od dostępnego miejsca oraz użytych materiałów do budowy budynku.

W przypadku gdy miejsca jest wystarczająco dużo, a ściana wykonana jest z materiałów, które nie pozwalają na mocowanie się do niej montaż odbywa się na słupkach samonośnych kotwionych do stopni schodowych.

Jeśli zaś ściana wykonana jest z żelbetu, cegły pełnej, bloczków betonowych lub porotem-u to montaż platformy bez problemu może odbyć się bezpośrednio  do ściany.

Krzesełko schodowe dofinansowanie

HomeGlide-Krzesełko schodowe w Tarnowskich Górach

Osoby niepełnosprawne mogą ubiegać się o dofinansowanie na likwidacje barier architektonicznych, które polegają na dostosowaniu przestrzeni architektonicznej do ich potrzeb. Umożliwi lub w zdecydowanym stopniu ułatwi niepełnosprawnemu wykonywanie podstawowych, codziennych czynności życiowych, kontaktów z innymi i otoczeniem. Poprawi jego dostęp do wszelkiego rodzaju instytucji, szkolnictwa, itp. Czytaj więcej

Platforma dla niepełnosprawnych cena

Delta Ziębice

Platformy schodowe dla niepełnosprawnych oferowane przez nas charakteryzują się trwałością wykonania i niezawodnością użytkowania. Montowane przez nas od ponad 10 lat nie sprawiają problemów. Wszyscy jej użytkownicy są zadowoleni i szczęśliwi z posiadania urządzenia, które pozwala na swobodne korzystanie z życia.