Krzesełko dla niepełnosprawnych FLOW X

FLOW X w otoczeniu

Flow X to nasze najbardziej zaawansowane i kompaktowe krzesełko schodowe, które zostało zaprojektowane tak, aby bez wysiłku wtapiać się we wnętrze Twojego domu. Krzesło Flow X montowane jest na stopniach schodów.  Dzięki szybkiemu i sprawnemu montażowi pozwala na zminimalizowanie zakłóceń dla domowników.
winda schodowa dofinansowanie

Wygoda dla ciebie

Flow X oferuje ergonomiczne dopracowane funkcje. Oparcie i siedzisko zostały zaprojektowane, tak by dawać jak największy komfort jazdy poprzez pochylenie siedziska i jego regulacje wysokości, którą możemy dostosować do wzrostu użytkownika windy schodowej.  Ponadto krzesełko posiada wersję ze składaniem ręcznym. W przyszłości będzie możliwość składana automatycznego.
Krzesełko schodowe dofinansowanie

Technologia ASL wspomagająca utrzymanie pionu

Technologia ASL umożliwia obracanie i utrzymanie idealnego wypoziomowania krzesełka Flow X podczas ruchu. Obracając się podczas przemieszczania urządzenia, zawsze pozostajesz w komfortowym i najbezpieczniejszym położeniu 
Winda schodowa cena

Montaż i szyna

Szyna w Flow X tak jak w innych krzesełkach dla niepełnosprawnych montowana jest do stopni schodów. Można zainstalować szynę po obu stronach prawej lub lewej w zależności od potrzeb i możliwości, ale po ostatecznym pomiarze schodów. Winda schodowa może jeździć w jednym kursie zarówno w góre jak i w dół (widać to na fotografii poniżej) i to wyróżnia to krzesełko spośród innych z naszej oferty.
Krzesełko schodowe cena

innowacyjność

Flow X łączy pomysły z poprzednich Wind schodowych. Świetnie sprawdza się w pomaganiu osobom niepełnosprawnym w pokonaniu ciągu schodów, Krzesełko otrzymało  nagrodę  “Red Dot.  Awards”  w tym roku.

Winda schodowa cena

By uzyskać wycenę lub zapytać o interesujące Państwa kwestie, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mail. W zakładce KONTAKT znajdziesz wszystkie potrzebne dane.

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *